Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя

Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя

75 сучасних електрокарів для медзакладів в областях Міністерство охорони здоров’я закупило в рамках спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine). Це один із трьох великих проєктів які реалізуються в Україні в рамках співпраці. Його мета — відновлення та покращення доступу до основних медичних послуг, задоволення нових та невідкладних потреб у медичних послугах і забезпечення фінансового захисту в надзвичайній ситуації.

Передача електрокарів представникам закладів охорони здоровʼя відбулася за участі міністра охорони здоровʼя України Віктора Ляшка, заступника міністра охорони здоровʼя України – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, Голови представництва Світового Банку в Україні Геворга Саргасяна, старшого економіста, керівника напряму охорони здоровʼя в Україні, керівника команди проєкту «HEAL Ukraine» Якуба Какєтека, голів ОВА, керівників громад.

Приємно, що наш диспансер також отримав довгоочікуваний подарунок! Це додаткова мобільність для нас під час супроводу пацієнтів, а також оперативність в наданні паліативної допомоги на дому, виїздів медиків до малорухливих пацієнтів. Дякуємо від імені медиків і наших пацієнтів всім причетним!

https://moz.gov.ua/article/news/avtoparki-medzakladiv-u-oblastjah-popovnili-75-suchasnih-elektromobiliv-priznachenih-dlja-viizdiv-do-pacientiv

Попередній запис
Реабілітація після інсультів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *