Реабілітація після інсультів

Реабілітація після інсультів

Інсульт – страшний діагноз, але якщо не опускати руки, виконувати рекомендації лікарів та провести професійну реабілітацію – то позитивна динаміка не змусить себе довго чекати. Процес відновлення пацієнтів після інсульту довготривалий і поділяється на декілька етапів.

Перший етап триває 3 місяці. Гострий період – триває 21 день, коли пацієнт проходить інтенсивне медикаментозне лікування. Потім з третього тижня після інсульту наступає важливий період для відновлення, який триває  до 3 місяців, це ранній відновлювальний період. Показана лікувальна фізкультура, дихальні вправи  для покращення кровообігу в тканинах і органах та обміну речовин. Акцент – на відновлення рухової активності кистей рук, моторики пальців, розроблення плечового суглоба та нижніх кінцівок, полу сидяче та сидяче положення, вставання та хотьба пацієнта.

Другий етап – з 3 до 6 місяців. Його мета – досягнення максимальної активності паралізованих кінцівок і м’язів.

Третій етап – з 6 місяців до 1 року. Це пізній відновлювальний період, коли до пацієнта повертаються побутові навички, відновлюється психологічни й стан. В цей період допомога фахівців також вкрай необхідна.

На всіх цих етапах реабілітації важливий організований професійний підхід, безперервність, послідовність та інтенсивність. Ці умови успішної реабілітації готові забезпечити високо досвідчені спеціалісти реабілітаційного відділення нашого закладу. Бонус – комфортні умови перебування для пацієнтів у палатах санаторного типу та прогулянки по дендропарку, на території якого і розташований наш диспансер.

Тож якщо Ви або Ваші рідні потребують реабілітації та відновлення, рекомендуємо не гаяти дорогоцінний час, а зателефонувати за номером (0542)781005 або записатися на прийом до лікаря фізичної реабілітаційної медицини на сайті диспансеру https://odrzn.sumy.ua та в реєстратурі поліклініки:  (0542)781006.

Попередній запис
Лікування грижі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *