КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» запрошує пройти курс з реабілітації в амбулаторних умовах
Чи можливо пройти курс з реабілітації, не лягаючи в стаціонар, а амбулаторно? Так. Для цього потрібно звернутись до нашого закладу.
Електронне направлення на реабілітацію може надати сімейний лікар, з яким укладена декларація, а також лікуючий лікар, у тому числі – лікар фізичної та реабілітаційної медицини.
Реабілітаційна допомога в Україні – безоплатна. Зокрема в амбулаторних умовах. Послуга включена в Програму медичних гарантій. Це означає, що її вартість замість пацієнта оплачує Національна служба здоров’я України закладам, із якими укладено договори. І наш диспансер – в їх числі.
Які види реабілітації можна отримати амбулаторно?
Передбачено надання реабілітаційної допомоги від однієї до двох годин на добу або менше години на добу для тих пацієнтів, які потребують: нейрореабілітації, ортопедичної, психологічної, кардіо-респіраторної реабілітації або комплексної реабілітації.
Також передбачені й інші напрями реабілітації, упродовж післягострого та довготривалого реабілітаційних періодів відповідно до складеного індивідуального реабілітаційного плану для кожного пацієнта.
Пацієнт в межах реабілітації в амбулаторних умовах може розраховувати на наступні безоплатні послуги:
– реабілітаційне обстеження лікарем фізичної та реабілітаційної медицини та фахівцями з реабілітації – членами мультидисциплінарної реабілітаційної команди (до її складу можуть входити також фізичні терапевти, ерготерапевти, терапевт мови і мовлення, психолог, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів, інші спеціалісти);
– встановлення діагнозу та складання індивідуального реабілітаційного плану, програми реабілітаційної терапії;
– визначення прогнозу за результатами реабілітаційного обстеження для планування подальшого реабілітаційного маршруту пацієнтів;
– моніторинг клінічного стану і коригування реабілітаційного плану за потреби;
– реабілітаційну допомогу (нейрореабілітація, ортопедична, психологічна, кардіо-респіраторна, комплексна реабілітація тощо);
– підбір, налаштування та навчання користуванню допоміжними засобами реабілітації;
– психологічну допомогу;
– консультації лікарів- суміжних спеціалістів;
– навчання пацієнтів, членів родини або доглядачів особливостям догляду;
– оформлення довідок, формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та направлень на медико-соціально-експертну комісію та/або лікарсько-консультативну комісію та ін.
Тож не гайте час, звертайтеся. Тел. для довідок: (050) 069 54 34, (0542) 79 28 08, (0542) 22 22 52
Завжди готові допомогти.