Наш диспансер приділяє велику увагу методам психологічної реабілітації

Наш диспансер приділяє велику увагу методам психологічної реабілітації

Поряд із медикаментозним лікуванням пацієнтів від різноманітних хвороб, наш диспансер приділяє велику увагу методам психологічної реабілітації і активно впроваджує їх у плани лікування як стаціонарних, так і амбулаторних пацієнтів.

Ми також підключилися до започаткованої Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

 Одним із завдань цієї програми – зробити психологічну допомогу не менш доступною і повсюдною, ніж медична; сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я; показати, як дбати про свій внутрішній стан і про стан своїх близьких, бути уважнішими один до одного, володіти навичками піклування про свій психологічний стан; прокласти  маршрути допомоги і навчити самодопомозі.

Адже нині ціна слова, навіть випадкової розмови, є дуже великою. Слово може як погіршити стан людини після пережитої травми, так і підтримати її.  Тому надважливою задачею для медиків на сьогодні є психологічна підтримка пацієнтів.

 З цією метою в минулому році на базі поліклінічного відділення було створено Центр медико-психологічної реабілітації, працює досвідчена команда із психологів, психотерапевтів, психіатра.  На кожного пацієнта розробляються індивідуальні плани реабілітації з визначенням кінцевих результатів лікування.

Разом із спеціалістами установи, до роботи Центру долучались представники волонтерської організації, крім індивідуальних консультацій  щотижнево організовувались колективні заняття з психологічної підтримки окремо для пацієнтів і співробітників диспансеру.

Наразі планується надання психологічної базової підтримки і лікарями первинної ланки. Сімейні лікарі і медсестри закінчили проходження відповідних курсів та отримали сертифікати.

Тож закликаємо не боятися психологічної підтримки, не соромитися її. Варто звертатися до фахівців, які підтримають, нададуть дієві поради.

Тел. для довідок: (0542)222252, (0542)792808, (050)0695434

Дбайте про своє фізичне і ментальне здоров’я, піклуйтеся про своїх близьких.

Попередній запис
До уваги пацієнтів!
Наступний запис
26 квітня поточного року людство відзначає 37-річницю однієї з найбільших трагедій в історії мирного атому
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *