Поліклініка

Поліклініка

Консультативно-поліклінічне відділення диспансеру надає широкий спектр амбулаторно-поліклінічних послуг, керуючись сучасним підходом і новітніми методиками діагностики і лікування на основі  діючих стандартів і клінічних настанов як на рівні сімейної медицини, так і спеціалізованої допомоги.

Щоденно поліклініку відвідують близько 200 пацієнтів, виконується більше 50 тисяч відвідувань в рік.

Прийом проводиться лікарями більше 20 спеціальностей (сімейна медицина, терапія, хірургія, ортопедія, ендокринологія, неврологія, отоларингологія офтальмологія, гінекологія, дерматологія, урологія, кардіологія, пульмонологія, гастроентерологія, ендоскопія, ультразвукова, функціональна діагностика, рентгенологія, фізіотерапія, психотерапія, психіатрія, епідеміологія).
Лікарі мають величезний досвід роботи з пацієнтами , які страждають на поєднану патологію органів і систем. Їм притаманні гуманність та високий професіоналізм.

Очолює консультативно-поліклінічне відділення  Меркулова Алла Анатоліївна, високодосвідчений лікар-невропатолог вищої категорії.

Після встановлення діагнозу пацієнт отримує чіткі рекомендації по лікуванню і спостереженню.

На базі поліклініки працює денний стаціонар на 10 ліжок, де можливо  пройти курс лікування жителям міста, які не потребують цілодобового спостереження медичного персоналу.

В процесі лікування велика роль приділяється немедикаментозним методам: фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура, психотерапевтична корекція.

При наявності медичних показів лікар поліклініки може направити пацієнта в одне із профільних відділень стаціонару.

 

 

Вузькі спеціалісти

Василинчук Юрій

Василинчук Юрій

Уролог
Діденко Лариса

Діденко Лариса

Психіатр
Фінашко Світлана

Фінашко Світлана

Офтальмолог
Кудрявцева Алла

Кудрявцева Алла

Офтальмолог
Полєська Людмила

Полєська Людмила

Гінеколог
Подорога Олена

Подорога Олена

Ендокринолог
Пантелюк Оксана

Пантелюк Оксана

Дерматолог
Сніцарь Ольга

Сніцарь Ольга

Гастроентеролог
Меркулова Алла

Меркулова Алла

Невропатолог
Попередній запис
Медична реабілітація
Наступний запис
Хірургія