Вважаємо за необхідне нагадати Вам про заходи профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

Вважаємо за необхідне нагадати Вам про заходи профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

Шановні мешканці м.Суми!

Вважаємо за необхідне нагадати Вам про заходи профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

В зв’язку з підвищенням в області реєстрації кількості підтверджених випадків COVID-19 (наразі 1466 активних хворих на коронавірус. Найбільша кількість – в обласному центрі) та зважаючи на інформацію про  5 летальних випадків від ускладнень COVID-19, які зафіксували на Сумщині за минулий тиждень, маємо  дотримуватись правил індивідуального захисту та не забуваємо про необхідність вакцинації. Адже ризики тяжко захворіти такі ж, які були і до війни.

Тому зробіть щеплення і врятуйте себе від важкого перебігу ковід. Щеплення проводяться навіть без декларації із сімейним лікарем.

В нашій поліклініці продовжує працювати пункт щеплення, де доступні до використання вакцини від  COVID-19: Пфайзер та Короновак. Бажаючі можуть пройти повний курс вакцинації або отримати першу бустерну  дозу (якщо від часу первинного курсу минуло щонайменше 5 місяців).

Через 4 місяці після першого бустерного щеплення дорослим із групи ризику необхідно зробити друге бустерне щеплення. Особливо це стосується осіб із хронічними захворюваннями, ослабленим імунітетом, медичних працівників. Інші дорослі можуть також отримати друге бустерне щеплення.

Для цього треба завітати до нашого закладу або записатися на щеплення за тел. реєстратури: (0542)222252, (0542)792808, 0500695434.

Під час запису обов’язково уточнюйте наявність конкретної вакцини.

Пункт щеплення працює у робочі дні з 10 до 15 години з перервою на обід з 12 до 13 години.  У суботу – з 10 до 12 години.

Із собою потрібно мати документ, який посвідчує особу. Також на місці Вам видадуть та попросять заповнити інформовану згоду на проведення вакцинації.

Бережіть себе та своїх близьких! Прості речі рятують життя!

Попередній запис
Пропонуємо пройти курс реабілітації
Наступний запис
До уваги пацієнтів!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *