Лікування грижі

Лікування грижі

Грижа – це випинання органів черевної порожнини за межі своєї анатомічної зони. Вона може розвиватися на різних ділянках тіла, у місцях ослаблення м’язів та зв’язок. Найчастіше – на животі або в пахвинній ділянці.

Грижа проявляється у вигляді випинання внутрішніх органів за межі очеревини. На ранніх стадіях виглядає як невелике округле утворення, може легко вправлятися. Без лікування з часом може збільшуватися у розмірі та призводити до ускладнень. За появи ознак грижі слід звернутися до хірурга.

Операція по усуненню грижі триває не більше 1 години. Характерною особливістю є те, що стан пацієнта починає поліпшуватися відразу після операції. Через 3 – 7 днів зникають будь-які хворобливі відчуття.

Кваліфіковані хірурги нашого диспансеру  та перевірені технології максимально ефективно і в найкоротший термін дозволять позбутися Вам цієї проблеми. В післяопераційний період пропонуються комфортні стаціонарні палати, в яких пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом.

Що потрібно: електронне направлення від хірурга поліклініки. Записатися на прийом до лікаря можна в реєстратурі, за тел. (0542) 781006 або на сайті нашого диспансеру: sumyodrzn.ua

Піклуйтесь про своє здоров’я!

Попередній запис
Європейський тиждень імунізації (EIW) 2024
Наступний запис
Реабілітація після інсультів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *