14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобильська трагедія – найбільша в історії світової ядерної енергетики.

Ті, хто з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та повної самовіддачі, які заслуговують  найщиріших слів подяки не тільки українців, а й усієї Європи.

На жаль, для багатьох ліквідаторів це був останній бій. Низько схиляємо голови перед пам’яттю усіх, хто ціною власного життя відвів біду від майбутніх поколінь, віддав життя, зупиняючи «ядерний смерч». Пам’ять про героїв-чорнобильців – у наших серцях. Їхній подвиг – приклад життєвої мудрості та громадянської позиції для всіх нас.

Тож сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,  висловлюємо слова щирої вдячності усім ліквідаторам. Зичимо здоров’я та довголіття, миру та злагоди. Палко віримо, що подібна катастрофа не повториться.

Зі свого боку запрошуємо до нашого закладу, де ви зможете отримати спеціалізовану медичну допомогу від високодосвідчених лікарів і медичного персоналу, пройти необхідні профілактичні обстеження та курс оздоровлення із врахуванням особливостей організму та перебігу захворювань.

Двері нашого закладу завжди відчинені для вас!

Опублікував(ла)КНП СОРДРЗН
Попередній запис
До уваги пацієнтів! 29 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом.
Наступний запис
Після переломів, травм суглобів та інших уражень опорно-рухового апарату
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *