КНП СОДРЗН

English EN Ukrainian UK

Терапевтичне відділенння

Терапевтичне відділення КНП СОР «СОСДРЗН» розташоване  на четвертому поверсі п’ятиповерхового стаціонарного корпусу,  має 50 ліжок, що розміщені  в палатах на 2 блоки. У відділенні проведений ремонт, наявні палати з покращеними умовами перебування.

Працюють високодосвідчені  лікарі вищої категорії :

– завідувач терапевтичним відділенням  Гученко Павло Васильович, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія  (закінчив Український державний медичний університет ім.. академіка О.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа); 

– лікар-ординатор Зубко Олена Іванівна, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія  (закінчила Сумський державний університет медичний факультет за спеціальністю лікувальна справа);

лікар-ординатор Чернишева Світлана Олександрівна, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю терапія  (закінчила Чернівецький державний  медичний інститут  за спеціальністю лікувальна справа).

Маніпуляції при лікуванні  та догляд за хворими виконують 9 кваліфікованих медичних сестер та 8 молодших медичних сестер.

У  відділенні отримують медичну допомогу   терапевтичного профілю за напрямками:

  • патологія серцево-судинної системи (різні види артеріальної гіпертензії,атеросклероз, ішемічна хвороба серця);
  • патологія органів дихання (негоспітальні пневмонії, бронхіальна астма, ХОЗЛ);
  • патологія органів шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба, хронічний гастродуоденіт, ГЕРБ, хронічний холецистит, гепатит, ДЖВШ, хронічний коліт, цироз печінки, новоутворення);
  • патологія нирок (хроничний пієлонефрит);ендокринна патологія (цукровий діабет).

 На базі відділення проводиться реабілітація хворих після перенесеного захворювання на Covid-19; надаються послуги в рамках пакету стаціонарної паліативної допомоги, на який заключено угоду з НСЗУ.

При необхідності пацієнтам надається консультативна допомога суміжними спеціалістами (невропатологами, кардіологами, хірургами, офтальмологами та ін.), проводиться клініко-лабораторне обстеження з щироким спектром клінічних, біохімічних, бактеріологічних, імунологічних показників; інструментальні дослідження: УЗД серця, черевної порожнини, судин, щитоподібної залози, рентгенологічне обстеження; при потребі кабінетом функціональної діагностики виконуються Холтер-моніторинг ЕКГ та артеріального тиску, велоергометрія, медикаментозні проби та інше.

                Пацієнти мають можливість отримати комплексне лікування з   урахуванням супутньої патології, включаючи (при відсутності протипоказів) фізіотерапію (кабінети електро-світлолікування, водолікування, теплолікування, зал лікувальної фізкультури, кабінет ручного масажу, лазеро- та магніто-терапії).

Лікування в терапевтичному відділенні можуть отримати пацієнти м.Суми та Сумської області:

          – постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

         – особи, що уклали декларацію з терапевтами поліклініки КНП СОР «СОСДРЗН»

         – особи, що уклали декларацію з іншими лікувально-профілактичними закладами (незалежно від форми власності) м. Суми та Сумської області при наявності направлення на стаціонарне лікування в КНП СОР «СОСДРЗН».

     Для планової госпіталізації в терапевтичне відділення необхідно мати:

  1. 1. Направлення на госпіталізацію від лікаря за місцем проживання;
  2. 2. Паспорт;
  3. 3. Заключення рентгенографії органів грудної клітини, виконане не пізніше 1 року;
  4. 4. Обстеження на СOVID-19 (ІФА-М або ПЛР-тест)
  5. 5. Зателефонувати зав.відділенням для визначення дати госпіталізації.

Контактний номер телефону відділення:

(0542) 25-12-17

Догори